GÜLİN-SA İnşaat Elekt.Ltd.Şti.
 
  KABLO TV   -  KABLO İNTERNET     ADRESTE   SÖZLEŞME   VE   KURULUM        TEL:  0 242 247 4 888      FAX:  0 242 247 0 888


Firmamız 2003 yılında kurulmuş olu;başlangıcından bugüne kadar iletişim sektöründe TÜRKSAT A.Ş'nin operatörleri olan seçkin firmalarla çözüm ortağı olarak çalışmıştır.

Firmamız Kablo TV,Fiberoptik,konularında Şebeke alt yapısından,Santral terminasyonları,Abone binaiçi uygulamalarına kadar geniş bir yelpazedeki hizmetlerinde genişbilgi,deneyim ve finansal güce sahiptir.

Kablo TV,Kablo İnternet ve Fiberoptik Konularında iddalı bir birikime sahip bulunmaktadır. Faaliyet Konuları için tıklayınız.


GÜLİN-SA Ltd. Şti. Telekomünikasyon, havadan yayınlara alternatif olarak gelişen Kablo TV teknolojisinde Türkiye'nin büyük ve orta boy operatörlerine verdiği çözüm ortaklığı çalışmalarıyla sektörde önemli bir yer edinmiş durumdadır.

Benzer biçimde internet erişiminde geniş bant yapısına sahip Kablo TV şebekesi üzerinden data iletimi esasına dayalı olan Kablo İnternet teknolojisinde de çözüm ortağı olarak ilk uygulayıcılar arasında yerini almaktadır.


Uygulamaya dayalı hizmetlerinin yanısıra Kablo TV altyapı ürünleri ve kablo modem satışı ile de şirketimiz sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır. 
  Eleştiri, öneri ve her türlü sorunuz için tıklayınız...
© 2008 Kablo TV, Tüm hakları Saklıdır.